FIRMA

MISJA

Misją firmy BRENZER POLSKA jest profesjonalna obsługa techniczna przemysłu lotniczego, samochodowego, zbrojeniowego, energetycznego oraz zakładów produkcyjnych zajmujących się obróbką precyzyjną.

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w narzędziach skrawających do obróbki metali, głównie w zakresie głębokiego wiercenia (do 200xD), obróbki otworów oraz gwintowania. Jesteśmy dystrybutorem uznanych na świecie marek narzędziowych. Dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu obsługę techniczną na najwyższym poziomie.

FILOZOFIA

BUSINESS PARTNERSHIP - nasze motto wyznacza nasz kierunek współpracy z Klientem branży narzędziowej. W dwóch słowach zawarte są wartości takie jak skuteczność, zaangażowanie, uczciwość, szacunek i długofalowa współpraca. Oznacza to, że oferujemy Państwu tylko i wyłącznie efektywne rozwiązania najwyższej jakości, nastawione na optymalizację procesów produkcji.

Klienci polegają na nas - na jakości oferowanych przez nas narzędzi i naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.


PARTNERZY


BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, Achim / Niemcy


Korzenie firmy sięgają 1956 roku, kiedy została założona firma Gebrüder Heller Bremen GmbH, czołowy przedstawiciel Boring and Trepanning Association (BTA). W roku 2000, po zakończeniu działalności Gebrüder Heller, byli pracownicy firmy utworzyli rodzinną spółkę BTA-Tiefbohrsysteme GmbH w miejscowości Achim w pobliżu Bremy. Dziś firma BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, z pracownikami posiadającymi wiedzę oraz doświadczenie zdobyte w ciągu kilku dekad, jest czołowym producentem narzędzi do głębokiego wiercenia na świecie.

W skład oferty BTA-Tiefbohrsysteme wchodzą precyzyjne narzędzia do wykonywania głębokich otworów do 200xD w zakresie średnic od 6,5 do > 1000 mm: głowice wiercące, powiercające, trepanacyjne; narzędzia do obróbki wnętrza rur; kompletne wyposażenie maszyn do głębokich wierceń oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem BTA-Tiefbohrsysteme na terenie Polski, Czech i Słowacji.


KOMET GROUP GmbH, Besigheim / Niemcy

KOMET-URPOL Sp. z o.o., Kędzierzyn Koźle / Polska

Narodziny firmy KOMET GROUP datowane są na 1918r, kiedy została założona firma KOMET. Ważnymi datami w historii firmy są również:

1931 – Powstanie firmy JEL
1938 – Powstanie firmy MERZ AG (DIHART)
1960 – Patent pierwszej węglikowej płytki wymiennej UNISIX
1977 – Patent pierwszego wiertła na wymienne płytki
1986 – Powstanie firmy URPOL
2002 – Połączenie kapitałowe URPOL i KOMET – powstanie KOMET-URPOL
2010 – Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Kędzierzynie – Koźlu

KOMET GROUP to synonim najwyższej jakości w obróbce otworów. Począwszy od narzędzi składanych (KOMET), poprzez narzędzia pełnowęglikowe (JEL), aż do rozwiertaków (DIHART) firma zapewnia kompleksowość oferty dla Klientów z niemal każdej dziedziny przemysłu.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem KOMET GROUP na terenie Śląska (bez powiatu lublinieckiego) oraz Małopolski.


REIME NORIS GmbH, Feucht / Niemcy

Historia firmy sięga 1915r., kiedy Ernst Reime rozpoczął produkcję gwintowników i narzynek w Norymberdze / Niemcy. W roku 1929 firma zakupiła pierwsze maszyny do produkcji narzędzi. Następne lata przynoszą sukcesy w postaci patentów oraz wprowadzenia do produkcji innowacyjnych narzędzi do gwintowania tj:

1936 – patenty NORIS STABIL (Form B), NORIS Innerspan, NORIS Spanlos
1957 – wprowadzenie do produkcji NORIS-SALO REX (42°)
1975 – patent NORIS SALOREX S
1978 – patent NORIS Spanlos S oraz SKR
1988 – patenty NORIS SALOREX UNI, NORIS UNIversal thread mill
1990 – REIME wprowadza do produkcji system frezowania gwintów NES
2000 – REIME wprowadza do produkcji frez do gwintowania 503 oraz gwintowniki CNC
2008 – Patent M3F

Dziś REIME NORIS jest jednym ze światowych liderów w produkcji najwyższej jakości narzędzi do gwintowania. W skład oferty wchodzą gwintowniki, frezy do gwintowania, składane narzędzia do gwintowania, płytki, narzynki, sprawdziany, oprawki mocujące oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem REIME NORIS na terenie Polski Południowej.
Created by GLOBAL SOLUTIONS | Copyright © BRENZER POLSKA 2018 | All rights reserved.

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.