FIRMA

MISJA

Misją firmy BRENZER POLSKA jest profesjonalna obsługa techniczna przemysłu lotniczego, samochodowego, zbrojeniowego, energetycznego oraz zakładów produkcyjnych zajmujących się obróbką precyzyjną.

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w narzędziach skrawających do obróbki metali, głównie w zakresie gwintowania, wiercenia oraz głębokiego wiercenia. Jesteśmy dystrybutorem uznanych na świecie marek narzędziowych. Dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu obsługę techniczną na najwyższym poziomie.

FILOZOFIA

BUSINESS PARTNERSHIP - nasze motto wyznacza nasz kierunek współpracy z Klientem branży narzędziowej. W dwóch słowach zawarte są wartości takie jak skuteczność, zaangażowanie, uczciwość, szacunek i długofalowa współpraca. Oznacza to, że oferujemy Państwu tylko i wyłącznie efektywne rozwiązania najwyższej jakości, nastawione na optymalizację procesów produkcji.

Klienci polegają na nas - na jakości oferowanych przez nas narzędzi i naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.


PARTNERZY

REIME NORIS GmbH, Feucht / Niemcy

Historia firmy sięga 1915r., kiedy Ernst Reime rozpoczął produkcję gwintowników i narzynek w Norymberdze / Niemcy. W roku 1929 firma zakupiła pierwsze maszyny do produkcji narzędzi. Następne lata przynoszą sukcesy w postaci patentów oraz wprowadzenia do produkcji innowacyjnych narzędzi do gwintowania tj:

1936 – patenty NORIS STABIL (Form B), NORIS Innerspan, NORIS Spanlos
1957 – wprowadzenie do produkcji NORIS-SALO REX (42°)
1975 – patent NORIS SALOREX S
1978 – patent NORIS Spanlos S oraz SKR
1988 – patenty NORIS SALOREX UNI, NORIS UNIversal thread mill
1990 – REIME wprowadza do produkcji system frezowania gwintów NES
2000 – REIME wprowadza do produkcji frez do gwintowania 503 oraz gwintowniki CNC
2008 – Patent M3F

Dziś REIME NORIS jest jednym ze światowych liderów w produkcji najwyższej jakości narzędzi do gwintowania. W skład oferty wchodzą gwintowniki, frezy do gwintowania, składane narzędzia do gwintowania, płytki, narzynki, sprawdziany, oprawki mocujące oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem REIME NORIS na terenie Polski Południowej.


BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, Achim / Niemcy

Korzenie firmy sięgają 1956 roku, kiedy została założona firma Gebrüder Heller Bremen GmbH, czołowy przedstawiciel Boring and Trepanning Association (BTA). W roku 2000, po zakończeniu działalności Gebrüder Heller, byli pracownicy firmy utworzyli rodzinną spółkę BTA-Tiefbohrsysteme GmbH w miejscowości Achim w pobliżu Bremy. Dziś firma BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, z pracownikami posiadającymi wiedzę oraz doświadczenie zdobyte w ciągu kilku dekad, jest czołowym producentem narzędzi do głębokiego wiercenia na świecie.

W skład oferty BTA-Tiefbohrsysteme wchodzą precyzyjne narzędzia do wykonywania głębokich otworów w zakresie średnic od 6,5 do > 1000 mm: głowice wiercące, powiercające, trepanacyjne; narzędzia do obróbki wnętrza rur; kompletne wyposażenie maszyn do głębokich wierceń oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem BTA-Tiefbohrsysteme na terenie Polski.


KOMET GROUP GmbH, Besigheim / Niemcy

KOMET-URPOL Sp. z o.o., Kędzierzyn Koźle / Polska

Narodziny firmy KOMET GROUP datowane są na 1918r, kiedy została założona firma KOMET. Ważnymi datami w historii firmy są również:

1931 – Powstanie firmy JEL
1938 – Powstanie firmy MERZ AG (DIHART)
1960 – Patent pierwszej węglikowej płytki wymiennej UNISIX
1977 – Patent pierwszego wiertła na wymienne płytki
1986 – Powstanie firmy URPOL
2002 – Połączenie kapitałowe URPOL i KOMET – powstanie KOMET-URPOL
2010 – Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Kędzierzynie – Koźlu

KOMET GROUP to synonim najwyższej jakości w obróbce otworów. Począwszy od narzędzi składanych (KOMET), poprzez narzędzia pełnowęglikowe (JEL), aż do rozwiertaków (DIHART) firma zapewnia kompleksowość oferty dla Klientów z niemal każdej dziedziny przemysłu.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem KOMET GROUP na terenie Śląska (bez powiatu lublinieckiego) oraz Małopolski.
Created by GLOBAL SOLUTIONS | Copyright © BRENZER POLSKA 2015 | All rights reserved.

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.