O nas

O naszej firmie

MISJA

Misją firmy BRENZER POLSKA jest PROFESJONALNA OBSŁUGA TECHNICZNA PRZEMYSŁU lotniczego, samochodowego, obronnego, energetycznego oraz zakładów produkcyjnych zajmujących się obróbką precyzyjną metali, ze szczególnym uwzględnieniem firm produkujących detale w oparciu o technologię głębokiego wiercenia.

SPECJALIZACJA

DEEP HOLE DRILLING TECHNOLOGY. TOOLS, EQUIPMENT, MACHINES” – oferowany przez nas program narzędzi, osprzętu oraz maszyn zapewnia naszym Klientom kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie wykonywania głębokich otworów (do 200xD) w metalach. Reprezentujemy czołowych światowych producentów tej wąskiej specjalizacji. Posiadamy know-how, które sprawia, że jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji podczas wszelkich zadań i problemów związanych z głębokim wierceniem. W naszej ofercie uzupełniającej znajdziecie Państwo również standardowe narzędzia uznanych na świecie marek narzędziowych potrzebne w każdej firmie produkcyjnej zajmującej się obróbką metali.

FILOZOFIA

BUSINESS PARTNERSHIP” – nasze motto determinuje model naszej współpracy z Klientami oraz Dostawcami. W dwóch słowach zawarte są wartości takie jak lojalność, zaangażowanie, skuteczność i długofalowa współpraca. W praktyce oznacza to, że oferujemy Państwu tylko i wyłącznie efektywne rozwiązania nastawione na optymalizację procesów produkcji, zapewniając przy tym bezpieczeństwo dostaw oraz najwyższej jakości serwis techniczny.

Nasi Klienci polegają na nas — na jakości narzędzi, osprzętu, maszyn oraz usług oferowanych przez naszą firmę.

Zapraszamy do współpracy!

O naszych partnerach

BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, Achim / Niemcy

Korzenie firmy sięgają 1956 roku, kiedy została założona firma Gebrüder Heller Bremen GmbH, czołowy przedstawiciel Boring and Trepanning Association (BTA). W roku 2000, po zakończeniu działalności Gebrüder Heller, byli pracownicy firmy utworzyli niezależną rodzinną spółkę BTA-Tiefbohrsysteme GmbH w miejscowości Achim w pobliżu Bremy. Dziś, firma BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, z pracownikami posiadającymi wiedzę oraz doświadczenie zdobyte w ciągu kilku dekad, jest czołowym producentem narzędzi do głębokiego wiercenia na świecie.

W skład oferty BTA-Tiefbohrsysteme wchodzą precyzyjne narzędzia do wiercenia głębokich otworów w zakresie średnic od 6,5 do > 1000 mm: głowice do wiercenia w pełnym materiale, głowice powiercające, trepanacyjne, skórujące i dogniatające; kompletne wyposażenie maszyn do głębokiego wiercenia oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem BTA-Tiefbohrsysteme na terenie Polski, Czech i Słowacji.
 
 

TIBO Tiefbohrtechnik GmbH, Pfullingen / Niemcy

Firma TIBO, założona w 1994 roku, z siedzibą w mieście Pfullingen w Badenii-Wirtembergii na południe od Stuttgartu, dziś jest jednym z wiodących dostawców jedno i wielowrzecionowych maszyn do głębokiego wiercenia lufowego oraz BTA o szerokim zakresie zastosowań. Produkcja odbywa się wyłącznie we własnym zakładzie produkcyjnym TIBO w Pfullingen. Dostawcy podzespołów również produkują głównie lokalnie, co oznacza, że maszyny TIBO są „made in Germany”.

Maszyny do głębokiego wiercenia TIBO używane są na wszystkich pięciu kontynentach od dziesięcioleci: czy w Chinach lub Dubaju, Australii lub Singapurze, Meksyku lub USA – firma TIBO dostarcza optymalne rozwiązania dla konkretnych zadań związanych z wierceniem głębokich otworów w metalach. Centralne zarządzanie projektami i globalna sieć dystrybucji gwarantuje doskonałą jakość produktów i usług firmy TIBO.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem TIBO Tiefbohrtechnik na terenie Polski.

 

 

CERATIZIT Polska Sp. z o.o., Kraków

reprezentuje w Polsce CERATIZIT GROUP – grupę przedsiębiorstw specjalizujących się w zaawansowanych technologiach obróbki materiałów twardych: CERATIZIT, KOMET, WNT oraz KLENK.

Jesteśmy autoryzowanem dystrybutorem marek CERATIZIT, KOMET, WNT oraz KLENK na terenie Śląska.

REIME NORIS GmbH, Feucht / Niemcy

Historia firmy sięga 1915r., kiedy Ernst Reime rozpoczął produkcję gwintowników i narzynek w Norymbergii / Niemcy. W roku 1929 firma zakupiła pierwsze maszyny do produkcji narzędzi. Następne lata przynoszą sukcesy w postaci patentów oraz wprowadzenia do produkcji innowacyjnych narzędzi do gwintowania tj:

1936 – patenty NORIS STABIL (Form B), NORIS Innerspan, NORIS Spanlos
1957 – wprowadzenie do produkcji NORIS-SALO REX (42°)
1975 – patent NORIS SALOREX S
1978 – patent NORIS Spanlos S oraz SKR
1988 – patenty NORIS SALOREX UNI, NORIS UNIversal thread mill
1990 – REIME wprowadza do produkcji system frezowania gwintów NES
2000 – REIME wprowadza do produkcji frez do gwintowania 503 oraz gwintowniki CNC
2008 – Patent M3F.  

Dziś REIME NORIS jest  jednym ze światowych liderów w produkcji najwyższej jakości narzędzi do gwintowania. W skład oferty wchodzą gwintowniki, frezy do gwintowania, składane narzędzia do gwintowania, płytki, narzynki, sprawdziany, oprawki mocujące oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem REIME NORIS na terenie Polski Południowej.