O nas

O naszej firmie

MISJA

Misją firmy BRENZER POLSKA jest profesjonalna obsługa techniczna przemysłu lotniczego, samochodowego, zbrojeniowego, energetycznego oraz zakładów produkcyjnych zajmujących się obróbką precyzyjną.

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w narzędziach skrawających do obróbki metalu, głównie w zakresie głębokiego wiercenia (do 200xD), obróbki otworów oraz gwintowania. Jesteśmy dystrybutorem uznanych na świecie marek narzędziowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować naszym Klientom obsługę techniczną na najwyższym poziomie.

FILOZOFIA

“BUSINESS PARTNERSHIP” – nasze motto determinuje model naszej współpracy z Klientami oraz Dostawcami. W dwóch słowach zawarte są wartości takie jak lojalność, zaangażowanie, skuteczność i długofalowa współpraca. W praktyce oznacza to, że oferujemy Państwu tylko i wyłącznie efektywne rozwiązania nastawione na optymalizację procesów produkcji, zapewniając przy tym bezpieczeństwo dostaw oraz najwyższej jakości serwis techniczny.

Nasi Klienci polegają na nas — na jakości narzędzi i usług oferowanych przez naszą firmę.

Zapraszamy do współpracy!

O naszych partnerach

BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, Achim / Niemcy

Korzenie firmy sięgają 1956 roku, kiedy została założona firma Gebrüder Heller Bremen GmbH, czołowy przedstawiciel Boring and Trepanning Association (BTA). W roku 2000, po zakończeniu działalności Gebrüder Heller, byli pracownicy firmy utworzyli niezależną rodzinną spółkę BTA-Tiefbohrsysteme GmbH w miejscowości Achim w pobliżu Bremy. Dziś, firma BTA-Tiefbohrsysteme GmbH, z pracownikami posiadającymi wiedzę oraz doświadczenie zdobyte w ciągu kilku dekad, jest czołowym producentem narzędzi do głębokiego wiercenia na świecie.

W skład oferty BTA-Tiefbohrsysteme wchodzą precyzyjne narzędzia do wiercenia głębokich otworów w zakresie średnic od 6,5 do > 1000 mm: głowice do wiercenia w pełnym materiale, głowice powiercające, trepanacyjne, skórujące i dogniatające; kompletne wyposażenie maszyn do głębokiego wiercenia oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem BTA-Tiefbohrsysteme na terenie Polski, Czech i Słowacji.
 

CERATIZIT Polska Sp. z o.o., Kraków reprezentująca w Polsce CERATIZIT GROUP – grupę przedsiębiorstw specjalizujących się w zaawansowanych technologiach obróbki materiałów twardych: CERATIZIT, KOMET, WNT oraz KLENK

Jesteśmy autoryzowanem dystrybutorem marek CERATIZIT, KOMET, WNT oraz KLENK na terenie Śląska.

REIME NORIS GmbH, Feucht / Niemcy

Historia firmy sięga 1915r., kiedy Ernst Reime rozpoczął produkcję gwintowników i narzynek w Norymbergii / Niemcy. W roku 1929 firma zakupiła pierwsze maszyny do produkcji narzędzi. Następne lata przynoszą sukcesy w postaci patentów oraz wprowadzenia do produkcji innowacyjnych narzędzi do gwintowania tj:

1936 – patenty NORIS STABIL (Form B), NORIS Innerspan, NORIS Spanlos
1957 – wprowadzenie do produkcji NORIS-SALO REX (42°)
1975 – patent NORIS SALOREX S
1978 – patent NORIS Spanlos S oraz SKR
1988 – patenty NORIS SALOREX UNI, NORIS UNIversal thread mill
1990 – REIME wprowadza do produkcji system frezowania gwintów NES
2000 – REIME wprowadza do produkcji frez do gwintowania 503 oraz gwintowniki CNC
2008 – Patent M3F.  

Dziś REIME NORIS jest  jednym ze światowych liderów w produkcji najwyższej jakości narzędzi do gwintowania. W skład oferty wchodzą gwintowniki, frezy do gwintowania, składane narzędzia do gwintowania, płytki, narzynki, sprawdziany, oprawki mocujące oraz narzędzia specjalne.

Jesteśmy autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem REIME NORIS na terenie Polski Południowej.